Bude to nemilosrdný boj! Markíza, Jojka aj RTVS vytasia proti sebe silné formáty

Už je zvykom, že posledné týždne sú veľmi silné. Televízie sa predbiehajú v premiérovej ponuke, aby si uchmatli titul jednotky na trhu. Najbližšie dni budú o boji medzi silnými formátmi.

, 13.11.2020 07:00

Jojka po dlhšej pauze vráti mimoriadne obľúbené V siedmom nebi s Vilom Rozborilom. Dojemná relácia bola vždy diváckym ťahúňom a bez problémov si uzurpovala líderstvo. Relácia tak nahradí už tradičné filmové okno, ktoré televízia vypĺňala atraktívnymi filmami z produkcie Disney.

Nezaostane ani RTVS. Tá vytiahne ťažký kaliber v podobe mimoriadne úspešnej minisérie Herec, ktorá mala pred pár týždňami premiéru v Čechách. Nakrútil ju Peter Bebjak. Jednotka si s ňou pomôže počas troch nedieľ. Markíza bude ostatným konkurovať síce reprízami šou 2 na 1, no vytasí najsledovanejšie časti. Túto nedeľu to bude opäť epizóda s Dominikou Cibulkovou.

Zlatá maska na Jojke je už minulosťou. Po novom bude sobota na Jojke v zložení nová časť Uhorčíka a potom film. Na Markíze pobeží tradične filmová premiéra. Piatky stále patria na Markíze Farme a jej duelom a malo by to tak zostať do začiatku decembra.

Pozrite si kompletnú video ponuku na najbližšie dni a nič vám neunikne!

Markíza

Jojka

RTVS

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #televízny reštart #televízia Markíza #televízia JOJ #RTVS #oseriáloch