Jojke padne kameň zo srdca! Seriálové hity, ktoré potrebuje, sa po kríze vracajú

, 12.11.2020 07:00
the resident, 911, prodigal son,
Už začiatkom januára sa do vysielania vrátia viaceré seriálové hity. Autor:

Napriek tomu, že situácia s druhou vlnou je neraz katastrofálna a beznádejná, televízie našli spôsob, ako zabaviť unavených divákov. Ďalšie obľúbené seriály hlásia veľkolepý návrat a uľaví aj televíziám, ktoré netrpezlivo čakajú na zásoby.

To je aj prípad Jojky, ktorá u nás etablovala mnohé hity z produkcie americkej televízie FOX. Tá sa dostala takisto do produkčnej slepej uličky. Nielenže na jar musela predčasne ukončiť, bez uspokojivých finále, mnohé sezóny a tak diváci zostali sklamaní. Následne sa nemohlo nakrúcať.

Kým štandardne sa nové série začínajú nakrúcať v lete, aby sa stihli septembrové premiéry. Tento rok bolo všetko inak. Iba v septembri sa pozvoľna mohli vrátiť herci a štáb na pľac a za prísnych bezpečnostných opatrení sa začali nakrúcať nové pokračovania.

Televízia FOX zvolila pomerne inú stratégiu ako konkurencia, ktorá silou mocou vráti niektoré svoje najväčšie hity ešte počas neskorej jesene. FOX odložil štart novej televíznej sezóny až na januára 2021, teda do času, keď sa obvykle začali vysielať už druhé polovice sezón. Kvôli pandémii bude všetko inak. Pozitívom na danej situácii bude fakt, že nové série viacerých hitov sa budú vysielať bez prestávky, keďže na odprezentovanie nových sezón nebudú mať toľko času, ako pred krízou.

Stanica už pomaly, ale iste začína promovať návratilcov. V tomto prípade zoznam seriálov je viac ako potešujúci. O slovo sa v januári prihlási 4. sériu hitu 911, aj druhá séria jeho spin-offu Lone Star, u nás uvádzaný ako 911: Texas. Vrátia sa aj Doktori (The Resident) v 4. sérii. Druhú sériu odprezentuje najnovší hit Prodigal Son. Na Slovensku ešte nedorazil, ale je to len otázka času. Blíži sa teda čas, keď diváci budú mať plné ruky, aby všetko stihli pozerať!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#The Resident #televízny reštart #seriál 9-1-1: Lone Star #seriál 9-1-1 #Prodigal Son #oseriáloch #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku