Televízie pritvrdzujú v boji o diváka! Cez víkend na vás čakajú veľké premiéry

, 23.10.2020 07:00

Október je úplne iný ako bol september. Diváci sa húfne vracajú pred obrazovky a televízie to dobre vedia, naďalej posilňujú atraktívnosť programu. Pomaly, ale iste sa chýlia programy, ktoré v septembri nasadili, k svojmu záveru. V novembri nastanú prvé výraznejšie zmeny v skladbe.

Najbližší víkend bude filmový! Markíza s Jojkou vyrukujú s lákavými premiérami, ktoré vyplnia každý víkendový deň. Kým prvá menovaná poskytne blockbuster, tradične, v sobotu, druhá menovaná televízia odvysiela filmy v piatok a aj v nedeľu. Okrem toho sú pre divákov pripravené ďalšie epizódy seriálov. Pripravte sa na premiéru Disney snímky – Leví kráľ a Mission Impossible: Fallout na Jojke a na Markízu sa prirúti King Kong.

Uhorčík, Pán profesor, Sestričky, Extrémne premeny, ale aj utrápená Zlatá maska odsunutá na nočnú hodinu. Pozrite si video ponuku na najbližšie dni!

Jojka

Markíza

RTVS

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia Markíza #televízia JOJ #RTVS #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku