Matovič pokračuje v televíznej šnúre: Čaká ho špeciálny rozhovor v RTVS

, 14.10.2020 15:05
SR Bratislava vláda 39. schôdza koronavírus BAX
Premiér Igor Matovič bude v stredu večer súčasťou večerného spravodajstva RTVS. Autor:

Neubehol by deň, aby sa v niektorom z hlavných spravodajských relácií neobjavil premiér Matovič. V stredu ho čaká interview v Správach RTVS o 19:00.

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič bude v rámci živého vstupu z Úradu vlády hosťom stredajšej hlavnej spravodajskej relácie RTVS.

Verejnoprávna televízia zaradila do svojej hlavnej spravodajskej relácie Správy RTVS o 19.00 h. mimoriadny rozhovor s premiérom Matovičom. Moderátor Ľubomír Bajaník bude v úvode relácie prostredníctvom živého vstupu s premiérom diskutovať o nových opatreniach vlády a pýtať sa bude tiež na to, aká je situácia v zdravotníctve a aké sú plány štátnej pomoci počas druhej vlny pandémie.

Hlavnú spravodajskú reláciu Správy RTVS si diváci Jednotky môžu pozrieť aj prostredníctvom streamu na webe a Facebooku Správy RTVS.

Pritom len v utorok bol Matovič hosťom o 19:00 na Jojke v špeciálnom vydaní Novín. Televízie vynechala celé Krimi Noviny, keďže rozhovor trval do 19:30, teda do začiatku hlavného spravodajstva. V tom istom čase na Markíze vystúpila prezidentka Zuzana Čaputová v rozhovore so Zlaticou Švajdovou Puškárovou.

Matovič nechýbal v hlavnom spravodajstve Markízy ani v nedeľu večer, krátko po prijatí nových prísnejších protiepidemio­logických opatrení, ktoré vstupujú do platnosti v týchto hodinách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#druhá vlna koronavírusu #Igor Matovič #koronakríza #koronavírus #oseriáloch #RTVS
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku