Na Slovensko sa rútia filmové megahity! Vďaka exkluzívnej zmluve uvidíte toto...

, 13.10.2020 07:00
joj,
Televízia JOJ získala exkluzívne filmové práva, Slováci uvidia najväčšie filmové trháky. Autor:

Televízii JOJ zatiaľ aktuálna televízna sezóna príliš nepraje, no aj napriek tomu neskladá zbrane. Práve naopak. Odavizovala prevratnú a exkluzívnu dohodu s koncernom Disney, slovenskí diváci sa dočkajú filmových megahitov, ktoré iba v nedávnej minulosti brázdili strieborné plátna. Napravia nepriaznivý vývoj sledovanosti?

Informáciu o uzavretí dohody zverejnil riaditeľ Jojky Marcel Grega prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti. Posolstvo znie jasne: Päť absolútne najúspešnejších svetových trhákov uplynulého roka už v priebehu najbližších mesiacov na Jojke! A nielen to.

Čo dohoda s Disney znamená? Vo vysielaní Jojky a Joj PLUS sa začnú objavovať veľké filmové hity už v najbližších týždňoch, pričom okrem iného budú odvysielané aj všetky minuloročné najziskovejšie filmy, ktoré ovládli svetové kiná.

Patria medzi ne aj mimoriadne očakávané pokračovania animovaných hitov ako Toy Story 4 alebo Ľadové kráľovstvo 2 či nové spracovanie Levieho kráľa. Práve tento film bude prvým, ktorý otvorí vysielanie z tohto filmového balíčka. Leví kráľ sa dostane na obrazovky Jojky už 23. októbra.

Od 1. novembra budú nasledovať ďalšie legendárne animáky, ktoré dostali novú podobu – Aladdin a Dumbo, diváci uvidia tiež premiéru obľúbenej Rodinky úžasných 2.

Aby toho nebolo málo, Grega potvrdil kúpu celej tretej fázy Marveloviek s celkovo deviatimi premiérami a ďalšími filmami. Tretia fáza obsahuje filmy: Kapitán Amerika: Občianska vojna, Doktor Strange, Strážcovia galaxie 2, Spiderman: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame a Spiderman: Far from Home. Celkovo tieto filmy celosvetovo zarobili viac ako 13 miliárd dolárov. Jojka však avizuje, že v balíku nie sú snímky o Spidermanovi.

Spolu s premiérou Kapitán Amerika: Občianska vojna alebo Strážcami galaxie 2 sa tak na obrazovky dostane aj absolútny kinohit Avengers: Endgame, ktorý vlani prepísal historické tabuľky a stal sa najúspešnejším titulom v celej filmovej histórii, keď predbehol i Avatara a Titanic.

Z ďalších premiér v tomto balíku čaká divákov premiéra pokračovania obľúbenej Vládkyne zla či filmy Luskáčik a štyri kráľovstvá.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia JOJ #oseriáloch #Disney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku