Slováci nič televíziám nedarujú! Akosi sa im nechce sledovať premiéry

, 20.09.2020 07:00

Ubehol ďalší týždeň a spolu s ním prišli ďalšie prekvapenia vo vývoji sledovanosti. Stále však platí jedno, september rozhodne neprináša televíziám úspechy. Premiérové programy väčšinou prinášajú skôr priemery a vlažné výsledky okolo 5 až 6%. Postupne však rástli Sestričky alebo Extrémne premeny. No stále je ďaleko od hodnôt z minulého roka.

Prichádza ďalší týždeň a spolu s ním ďalšia šanca pre televízie prilákať ešte viac divákov. Dni sa postupne skracujú, pravé jesenné počasie sa takisto hlási o slovo. Na toto obdobie televízie netrpezlivo vyčkávali, je to pravá kombinácia na vidinu nárastu sledovanosti. A staniciam by sa naozaj zišla väčšia divácka priazeň. Nateraz to vyzerá tak, že Slováci akosi bojkotujú televízie a len veľmi pomaly sa po koronakríze vracajú k spoločníkovi v obývačke.

Vysielacia štruktúra je zastabilizovaná. Rúti sa nová Zlatá maska na Jojke alebo tradičné podvečerné nedeľné magazíny, ktoré si stabilne držia nadpriemernú sledovanosť a obľubu. Na začiatku pracovného týždňa divákov Markízy čaká už premiérový Pán profesor, na Jojke Inkognito. A následne ďalšie dni klasika ako Sestričky, Nový život, Extrémne premeny, Horná Dolná. A samozrejme aj filmy. Pozrite si našu video ponuku na najbližšie dni!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku