RTVS s úspechom! Jej večerné šou dokázali zamiešať kartami medzi divákmi

, 17.09.2020 07:00
milujem slovensko,
Obrazovkám RTVS dlhodobo kraľuje zábavná šou Milujem Slovensko, túto jeseň to nie je inak. Autor:

Aktuálna televízna jeseň prináša nejedno prekvapenie spočívajúce v diváckych preferenciách, ohlasoch a vývoji sledovanosti. Kým komerčné stanice zápasia s vlažnými výsledkami, verejnoprávna RTVS celkom slušne, na jej pomery, zabodovala medzi Slovákmi so svojimi reláciami.

Jeseň na Jednotke prináša na obrazovky premiérové časti obľúbených zábavných relácií. V piatok večer si úvodný diel deviatej série súťažnej šou Milujem Slovensko na Jednotke pozrelo 357 000 divákov s podielom na trhu 19 percent v cieľovej skupine 12+.

Sobotná premiéra Záhad tela prilákala k televíznym obrazovkám 337 000 divákov s podielom na trhu 19,8 percenta v cieľovej skupine 12+.

Nové časti súťažných šou Milujem Slovensko a Záhady tela prilákali najviac divákov v rámci večerného programu slovenských televízií. Úspešný štart mala aj cestovateľská relácia S úsmevom po Slovensku, ktorú si v piatok neskôr večer pozrelo 167 000 divákov s podielom na trhu 11,3% v cieľovej skupine 12+.

Zábavná talkšou Petra Marcina Neskoro večer sa v sobotu stala druhým najsledovanejším večerným programom. Nenechalo si ju ujsť 267 000 divákov a získala trhový podiel 16,9% v cieľovej skupine 12+.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Záhady tela #televízny reštart #sledovanosť #RTVS #oseriáloch #Milujem Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku