Televízna jeseň zatiaľ šokuje nezáujmom divákov! Zistite, čo ešte uvidíte...

, 13.09.2020 07:00

Televízny reštart na Slovensko končí svoj druhý týždeň vysielania a prináša so sebou pomerne drsné výsledky. Publikum volalo šesť mesiacov po premiérách, teraz, keď sú k dispozícii, k obrazovkám sa vo veľkom nedostavilo. A televízie sa poriadne trápia.

Hoci každý deň sú k dispozícií nové diely seriálov, relácií, cez víkend filmy, výsledky sledovanosti sú veľmi vlažné, v prípade Jojky až podpriemerné. Markíza sa síce neraz chváli, že jej programy sú jednotkou na trhu, avšak dosahované čísla sú naozaj len veľmi priemerné. Napríklad ešte minulý rok bola situácia diametrálne odlišná a pod dlhom období to vyzeralo tak, že Slováci sa vo veľkom začínajú vracať k sledovaniu televízie. Naznačený trend sa počas prvej postkoronovej jesene nepotvrdzuje.

Aj napriek tomu, televízie pokračujú vo vysielaní premiér. Čo teda uvidíte v najbližších dňoch? Bude toho viac než dosť. Filmy, seriály, ale obľúbené relácie! Pozrite si našu video ponuku…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku