Štart kontroverznej kulinárskej šou, ale aj nový seriál! Čo ešte prinesie televízne leto?

, 03.07.2020 07:00

Slovenské televízie vo veľkom rozbehli televízne leto, ktoré je plné filmov a seriálov. Medzi spleťou repríz sa dá nájsť aj značné množstvo premiér. Čo všetko (ne)uvidíte počas najbližších dní?

Televízia JOJ chce toto leto prinášať atraktívny program, ktorý si aspoň čiastočne udobrí divákov. Tí počas jari prišli o lákavú ponuku programov kvôli pandémii. Hoci letné obdobie je skôr o príprave nových relácií, ktoré sa predstavia v ďalšej televíznej sezóne. No aj napriek tomu aspoň počas prime-timu sa dá vybrať z ponuky.

Markíza nabehla na oddychovú štruktúru počas posledného júnového týždňa. Tam je program už etablovaný. Kombinácia repríz vlastných relácii ako Dobre vedieť!, Chart Show, Klamal by som ti?, Mileniek a premiér ako česká Zámena manželiek a cez víkend filmy sa nateraz zdá ako mix, ktorý prináša potrebnú úroveň sledovanosti.

Jojka odštartovala „leto“ na obrazovkách na prelome mesiacov. Highlightom bola štvrtková premiéra 3. série hitu 911. To však zďaleka nie je všetko. Už v najbližších dňoch sa pridá úplne nový seriál Najhľadanejší (FBI: Most Wanted) alebo počas podvečerov relácia Prostřeno, ktorá v Čechách vzbudzuje kontroverzné reakcie, tým sa letná ponuka na mesiac júl zastabilizuje a naberie cyklický charakter.

Teda počas nedeľných podvečerov na Jojke pokračujú divácky veľmi obľúbené lifestylové magazíny, pondelky zasa Inkognitu, ktoré aj v lete pôjde v premiére. Utorky, štvrtky pôjde 911. Na Markíze zábavné šou. Stredy na Jojke filmy, na Markíze Chart Show. Víkendy na oboch staniciach patria filmom. Pozrite si video ponuku program na najbližšie dni!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch #leto 2020 #leto
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku