Markíza štartuje predčasné televízne leto! Čo prinesie? Ako zareaguje Jojka?

, 21.06.2020 07:00
milenky, klamal by som ti, teleráno, chart show,
Markizácke televízne leto tento rok začína o čosi, už 22. júna. Autor:

Jún sa prehupol do svojej druhej polovice a slovenské televízie postupne spustia letné vysielacie štruktúry. Jesenný televízny reštart je tak o krok bližšie.

Diváci sa musia vyzbrojiť najbližšie dva mesiace ešte trpezlivosťou a zmieriť sa s faktom, že televízie už teraz fungujú v štandardnom režime. Pretože každé leto je o „programovej uhorke“ a až jeseň prinesie premiéry v rámci štartu novej televíznej sezóny. Tento rok je však iný kvôli nedávnej pandémii a Slováci od marca nemôžu sledovať obľúbené programy, ktoré museli ísť do úzadia.

Tohtoročné leto prinesie televíznu klasiku. RTVS staví na staršie filmové hity, Markíza spraví mix českých komédií, amerických filmov, objaví sa repríza Mileniek. Pokračovať bude reprízová Chart Show, ale aj šou Dobre vedieť!, pridá sa šou Klamal by som ti, ktorá počas minulej jari u divákov nezabodovala. Menšia Doma bude pokračovať v premiérach tureckých seriálov. Otázne je, ako bude Markíza reagovať, ak sa nejaký program bude vyslovený prepadák v sledovanosti. Všetka jej pozornosť sa upiera na jeseň. Už teraz sa vo veľkom nakrúca.

Jojka na letnú štruktúru nabehne neskôr. Na prelome mesiacov. Preto jej programov bude „štandardný“ v rámci korona vysielacej štruktúry. Meniť sa začne o týždeň až dva. Pozrite si video ponuku na najbližšie dni.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch #leto 2020 #leto #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku