Čo ponúknu televízie na Veľkonočnú nedeľu? Superstar, akčnú hrdinku, aj kontroverzný film

, 12.04.2020 07:00
v mene krista, superstar, tomb raider,
Nedeľná ponuka je pestrá - čakajú vás filmy, ale aj Superstar! Autor:

Veľká noc je v plnom prúde a neodmysliteľnou kulisou slovenských domácností je televízor! Aj počas sviatočnej nedele sa môžete tešiť na pestrú ponuku programov. Inšpirujte sa s našimi tipmi!

1. V mene Krista – Doma

Zrejme najatraktívnejší nedeľný film ponúkne menšia stanica Markízy – Doma. Staví na náboženskú, no kontroverznú nôtu. Film V mene Krista prinesie však zaujímavý pohľad na ukrižovanie Mesiáša. Ide o biblický príbeh o zmŕtvychvstaní Ježiša Krista, prerozprávaný z pohľadu neveriaceho. Rímsky vojenský tribún Clavius (Joseph Fiennes) je poverený vyriešiť záhadné zmiznutie Kristovho tela pár týždňov po jeho ukrižovaní. To má zastaviť šírenie rečí o príchode Mesiáša a zabrániť povstaniu ľudu v Jeruzaleme.

2. Tomb Raider – JOJ

Hlavnou udalosťou Veľkej noci na Jojke je slovenská premiéra akčného filmu Tomb Raider s Aliciou Vikander, ktorá vystriedala v tejto úlohe Angelinu Jolie.

3. Superstar – Markíza

Nedeľné večery od polovice februára patria ďalšiemu ročníku najúspešnejšej speváckej súťaže u nás. Superstar má za sebou kastingové epizódy a teraz pôjde do tuhého. Päťčlenná porota oddelila zrno od pliev a šancu postúpiť majú len tí najlepší!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Veľká noc #televízia Markíza #televízia JOJ #Superstar #oseriáloch #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku