Čo pozerať na Veľký piatok? Tieto premiéry vás určite potešia...

, 10.04.2020 07:00
wonder wonam, leví kráľ, na vlásku,
Piatkový deň bude plný zaujímavých premiér. Autor:

Slovenské televízia naplno nabiehajú na veľkonočnú ponuku programov a diváci sa môžu tešiť na viacero zaujímavých premiér, ktoré im skrátia nudu. Pozrite si niekoľko našich televíznych tipov na sviatočný večer.

1. Wonder Woman – Markíza

Najväčším ťahúňom piatkového večera bude, bezpochyby, slovenská premiéra kinohitu Wonder Woman. Ešte predtým, než sa stala Wonder Woman, podstúpila princezná Amazoniek Diana (Gal Gadot) tréning, ktorý z nej spravil neporaziteľnú bojovníčku. Vyrastala v chránenom ostrovnom raji až do doby, keď na ich ostrove havaroval americký pilot Steve Trevor (Chris Pine) a začal rozprávať o masovom celosvetovom konflikte zúriacom okolo nich. Diana opúšťa bezpečný domov s presvedčením, že dokáže odvrátiť a zastaviť hrozbu. Bojuje po boku mužov vo vojne, ktorá má ukončiť všetky konflikty a postupne objavuje široký potenciál svojich nadprirodzených schopností a… svoj naozajstný osud.

2. Leví kráľ – JOJ

V piatok v podvečer o 17:10 sa po niekoľkoročnej pauze vráti na slovenské obrazovky kultový animák Leví kráľ z roku 1994.

3. Na vlásku – JOJ

Večer proti Wonder Woman na Markíze sa postaví rozprávka Na vlásku, ktorá poteší nielen detských divákov, ale aj rodičov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Veľká noc #televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku