Ich koniec sa blíži! Poznáme dátumy, kedy sa rozlúčia obľúbené seriály a relácie

, 27.11.2019 07:00

November je na svojom konci a televízie onedlho nabehnú na sviatočnú programovú štruktúru. To v preklade znamená, že stopku dostanú obľúbené programy a viaceré z nich čaká vianočná pauza vo vysielaní. Iné sa odoberú na omnoho dlhší oddych.

Televízia Markíza si pre divákov pripravila...
Televízia Markíza si pre divákov pripravila jeseň plnú obľúbených programov a seriálov. Autor: TV Markíza

Na Markíze do svojho finále čoskoro dôjdu všetky seriály. Štvrtá séria Oteckov sa skončí presne na Mikuláša, teda v piatok 6. decembra. Spravidla televízia štartuje s novou sezónou hneď na začiatku januára, keďže nakrúcanie plynulo pokračuje ďalej. Siedma séria Susedov sa uzavrie v pondelok 9. decembra. Sitkom bude pokračovať aj v roku 2020. Ich návrat možno očakávať opäť v marci.

Skorší koniec čaká reality šou o chudnutí Extrémne premeny. Posledná časť druhej série je naplánovaná na dnes, teda stredu 27. novembra. Markíza avizuje nakrúcanie aj tretej série. Od 4. decembra sa do vysielania vráti Chart Show s Adelou, avšak pôjde o reprízy, pripravenú sú aj premiérové časti, zrejme dostanú priestor po sviatkoch.

V utorok tretieho decembra sa uzavrie vysielanie nadpriemerne sledovanej šou Utajený šéf. Jedenástu sériu Farmy čaká záver v piatok 13. decembra.

Televízia JOJ
Televízia JOJ Autor: TV JOJ

Jojka rovnako ako konkurencia postupne utlmí svoju pôvodnú tvorbu. Komediálny seriál Delukse sa rozlúči v stredu 27. novembra, Hrobári 30. novembra. Ťažisková šou Česko Slovensko má talent uzavrie ôsmu sériu 7. decembra. Na rok 2020 televízia pripraví deviaty ročník. Šou o varení Moja mama varí lepšie ako tvoja sa skončí tesne pred Vianocami.

Rozhlas a televízia Slovenska.
Rozhlas a televízia Slovenska. Autor: RTVS

RTVS potiahne svoje relácie najdlhšie. Mnohé z nich sa budú vysielať až do obdobia tesne pred vianočným týždňom. Týka sa to Zlatých časov, Neskoro večer, Záhad tela. Šou Milujem Slovensko uzavrie aktuálnu sezónu 13. decembra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oseriáloch #RTVS #televízia JOJ #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku