Herec zo Sexu v meste má ale prehľad! Všimol si, čo sa o ňom píše na Slovensku

, 07.11.2019 07:00
Carol's Second Act, kyle maclachlan,
Kyle Maclachlan (vľavo) v najnovšom seriáli Carol´s Second Act. Autor:

Aké milé prekvapenie! Hviezda najznámejších amerických seriálov - Kyle Maclachlan - si lajkol príspevok na Instagrame našej stránky O seriáloch. Zaujal ho článok o seriáli, v ktorom aktuálne účinkuje.

Reč je komediálnej novinke Carol's Second Act, v ktorej obľúbený herec stvárňuje jednu z hlavných úloh. Seriál vtipnou formou mapuje život štyridsiatničky, ktorá sa rozhodla prekopať svoj život a stať sa lekárkou. Ocitá sa v rezidentskom programe obklopená o generáciu mladšími kolegami a núdza o humor nie je!

Kyle Maclachlan má na konte nespočetné množstvo seriálov, v ktorých sa objavil. Slovenskí diváci si ho môžu najviac pamätať zo seriálu Sex v meste, v ktorom si zahral impotentného Treya a manžela Charlotty (Kristin Davis). Niekoľko sezón stváril aj v kultových Zúfalých manželkách po boku seriálovej manželky Brie (Marcia Cross). Nezabudnuteľná je jeho úloha v seriáli Twin Peaks. V menších úlohách sa mihol v seriáloch Ako som spoznal vašu mamu, Agenti S.H.I.E.L.D. alebo Believe.

Kyle Maclachlan v seriáli Zúfalé manželky.
Kyle Maclachlan v seriáli Zúfalé manželky. Autor: ABC

V utorok 5. novembra na našom portáli O seriáloch vyšiel článok o úspechoch seriálových noviniek, jednou z nich je aj spomínaný lekársky sitkom, ktorý má veľkú šancu stať sa novým hitom. Prekonal krízové obdobie začiatku vysielania, keď si našiel dostatočné publikum a televízia CBS sa rozhodla objednať si dodatočné epizódy k aktuálnej prvej sérii. To je prvý krok k tomu, aby čoskoro prišla objednávka aj druhej série, čo len podčiarkne prichádzajúci úspech.

V ten deň si svetová hviezda všimla náš článok. Situácii, ako je táto, keď si Slovensko všimne svetová hviezda, je ako šafránu. Tentokrát sa stala a herec lajkol spomínaný článok, z čoho máme veľkú radosť.

Kyle Maclachlan si všimol Slovensko a článok o...
Kyle Maclachlan si všimol Slovensko a článok o seriáli, v ktorom aktuálne účinkuje.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Pravda/Printscreen Instagram O seriáloch

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zúfalé manželky #Twin Peaks #Sex v meste #oseriáloch #Kyle MacLachlan #Carol´s Second Act
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku