Hra o tróny: Ako sa nakrúcal najväčší súboj v histórii televízie?

, 06.05.2018 07:00
game of thrones, hra o tróny, jon snow,
Záverečná séria prinesie najväčšiu bitku, ktorá sa doteraz nenakrúcala pre potreby televízie. Autor:

To, že záverečná séria Hry o tróny bude veľkolepá, to je dobre známy fakt. Vie sa, že bude obsahovať súboj, ktorý sa doteraz pre televíziu nenakrúcal.

Pred časom obletela svetom správa, ktorú omylom zverejnil člen štábu a hovorila o ukončení nakrúcania mimoriadne náročnej a najväčšej bitky v histórii televíznej zábavy. Štáb v Magheramorne Quarry nakrúcal celých 55 nocí bojové sekvencie, kde sa striedali najväčšie hviezdy, ale aj komparzisti ako zástupcovia rôznych armád. Hlavnou pointou bol však stret armády mŕtvych a armád Západozeme.

Miesto nakrúcania prekvapila obrovským zeleným plátnom, ktoré naznačuje, že veľkoleposť špeciálnych efektov. Prekvapuje tiež malý počet komparzistov, ktorí sú potrební na vytvorenie státisicovej armády. Najväčšia dilema vždy striehnucich fanúšikov spočíva v pointe tohto stretu. Stále sa nevie, či stalkeri zachytili nakrúcanie finálnej bitky seriálu alebo sa nakrúcali čiastkové bitky, ktoré budú súčasťou celej série. Prvá možnosť je viac reálnejšia.

Na uniknutých fotkách je vidieť účasť aj armády mŕtvych, rovnako plamene, čo naznačuje, že to veľkého súboja sa zapoja aj draky. Mravčiu prácu filmárov diváci uvidia v roku 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Hra o tróny #Game of Thrones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk