Je to oficiálne! Koniec Hry o tróny príde až v roku 2019

, 04.01.2018 20:20
game of thrones, hra o tróny,
Nádeje sa skoršie vysielanie pohasli. Diváci si na koniec ságy musia počkať ešte rok. Autor:

To, o čom sa špekulovalo od finále 7. série a zlý sen všetkých nedočkavých fanúšikov sa stal skutočnosťou. Záverečná, ôsma séria príde do vysielania až v roku 2019. Tvorcovia a televízia HBO konečne potvrdili tento dátum.

Nakrúcanie 6-dielneho záveru ságy prebieha od októbra 2017 a bude trvať až do augusta tohto roka. Tvorcovia potvrdili, že produkcia bude mimoriadne náročná pre veľkolepé scény, ktoré budú súčasťou konca.

Najdiskutovanejšou témou, po šokujúcom finále siedmej série, sa stal termín vysielania. Vzhľadom na ambíciu tvorcov priniesť pompéznu bodku, čo si vyžaduje istý čas, nie je prekvapením neskoršia premiéra.

Nepriamo túto informáciu – neoficiálne – potvrdil aj programový riaditeľ HBO, ktorý vysvetlil, že vzhľadom na niekoľkomesačné nakrúcanie a následnú náročnú postprodukciu sa jednoducho nestihne zaradiť nové epizódy ešte v roku 2018.

Olej do ohňa priliala aj herečka Sophie Turner (Sansa Stark), ktorá v rozhovore pre magazín Variety, zrejme omylom prezradila, že koniec Hry o tróny sa objaví v roku 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Hra o tróny #Game of Thrones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk