Koľko miliónov bude stáť posledný klinec do Spaceyho kariéry?

, 13.11.2017 12:00
kevin spacey, hviezda kevina spaceyho na...
Kariéra Kevina Spaceyho je zrejme na konci. Autor: ,

Sexuálny škandál okolo oscarového herca Kevina Spaceyho, pred niekoľkými týždňami, spustil nezastaviteľnú lavínu ďalších odhalení naprieč seriálovým, ale aj filmovým svetom. Zdá sa, že Hollywood je prehnitý až do základov.

Spacey prišiel už takmer o všetko. Netflix najprv pozastavil nakrúcanie záverečnej série Domu z kariet (House of Cards). Seriál bol akousi výkladnou skriňou streamovacieho gigantu a opäť nakopol kariéru herca. Iróniou osudu je, že práve tento seriál bude aj tým posledným, kde sa herec objaví. S jeho kariérou to ide z kopca a nabrala smer k neodvratnému koncu a všetci sa mu otočili chrbtom. Nečudo.

Trest za sexuálne prehrešky z minulosti je veľký. Okrem zrušenia seriálu dostal padáka z Netflixu. V záverečnej sérii Domu z kariet sa viac neobjaví a všetko naznačuje tomu, že scenáristi ho „zabijú“, aby dostatočným spôsobom vysvetlili jeho absenciu v deji, keďže postava Franka Underwooda je pilierom celého seriálu. Nakrúcanie šiestej série sa rozbehlo niekoľko týždňov pred prevalením škandálu a celý príbeh sa bude spätne „prekrúcať“ a robiť nanovo.

Okrem iného Spacey zmizne z filmu Gore, ktorý režisér Ridley Scott dokončil a bol post-produkčnej fáze. Padlo rozhodnutie, že herca nahradí Christopher Plummer, ktorý urýchlene bude točiť všetky scény nanovo a celý film bude musieť byť digitálne upravený, aby po Spaceym nezostal ani tieň. Koľko miliónov bude stáť „vymazanie“? Neuveriteľných 10 miliónov dolárov, píše server Variety. A to bude zrejme bodka za kariérou – kedysi – veľkého herca.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#netflix #Kevin Spacey #House of Cards #Dom z kariet
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk