Kto prepojí oba zombie seriály? Prvá špekulácia je zaujímavá

, 25.10.2017 07:00

Je to len niekoľko dní, čo tvorcovia The Walking Dead a jeho spin-offu Fear the Walking Dead oznámili, že spoja nespojiteľné. Teda podľa nich sa oba seriály nemali nikdy spojiť, hoci na začiatku hovorili o opaku. Svoj názor zmenili a diváci sú v netrpezlivom očakávaní, ktorý z dvoch seriálov bude ten prepájajúci.

Herec Michael Cudlitz zrejme bude tou postavou,...
Herec Michael Cudlitz zrejme bude tou postavou, ktorá prepojí oba zombie seriály. Autor: AMC

Všetko naznačuje tomu, že to bude Fear TWD, vzhľadom aj nato, že potrebuje výraznejšie potiahnuť v sledovanosti, čo jeho starší brať absolútne nepotrebuje a druhý dôvod je aj ten, že spin-off stále nedobehol udalosti pôvodného seriálu, čo dáva enormný priestor vrátiť niektorú postavu späť k životu. Po oznámení realizácie crossoveru sa vynorili prvé špekulácie o postave, ktorá prepojí oba seriály.

Herec Michael Cudlitz ich podporil svojim tweetom, čím len podporil teóriu o tom, že postava Abrahama, ktorá bola súčasťou The Walking Dead sa stane tou, ktorá sa objaví vo Fear TWD.

A poodhalí viac z minulosti tejto postavy. Abrahamov život sa skončil mimoriadne tragicky, rukou Negana. Ten mu rozmlátil hlavu so svojou baseballovou pálkou. No jeho minulosť by mohla byť ešte veľmi zaujímavá.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Walking Dead #Fear the Walking Dead #THE WALKING DEAD #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku