HBO skráti čakanie na koniec Game of Thrones. Ponúka divákom útechu

, 24.09.2017 07:00

Čakanie na záverečnú sériu Game of Thrones (Hra o tróny) sa môže zdať nekonečné, hlavne pri pomyslení na stovky článkov, ktoré sa objavili a len málo z nich prinieslo niečo nové.

V záverečnej sérii čaká Matku drakov zrejme...
V záverečnej sérii čaká Matku drakov zrejme zmena imidžu. Autor: HBO

Ani nemohli nič priniesť, na akékoľvek spoilery je uvalené embargo. Jediné, čo sa oficiálne vie je fakt, že prebiehajú intenzívne prípravy na nakrúcanie, štáb pripravuje lokácie a herci sa poslednýkrát prevtelia do postáv, ktoré ich vo väčšine prípadov preslávili. Ale to až v októbri.

Jednou z nich je aj Matka Drakov Daenerys (Emilia Clarke), ktorá po prvý a poslednýkrát nevyužije parochňu. Nechala si svoje tmavé vlasy prefarbiť na blond. Čo to znamená pre Dany? Príde o svoje dlhé vlasy? Alebo ju čaká výrazná zmena imidžu ako príprava na veľké bojové scény?

Táto informácia je dostatočná nato, aby sa rozprúdili ďalšie nekonečné dohady o 6-dielnom závere. Svojou troškou chce prispieť aj HBO, ktoré chce zmierniť hnev fanúšikov. Pripravilo si pre nich 45-minútový animovaný špeciál, ktorý zachytáva komplikovanú históriu Westerosu (Západozem) z čias pred začiatkom samotného seriálu. Názov série je Conquest and Rebellion a bude súčasťou DVD vydania 7.série, ktoré sa dostane do predaja 12.decembra.

Jednotlivým príbehom prepožičali hlasy hviezdy samotného seriálu ako Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Aidan Gillen (Littlefinger), Sophie Turner (Sansa Stark), Conleth Hill (Varys), Harry Lloyd (Viserys Targaryen) a Pilou Asbæk (Euron Greyjoy). Pre nedočkavcov televízia zverejnila ako ochutnávku prvé video o histórii rodu Targaryenovcov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Hra o tróny #Game of Thrones #Emilia Clarke
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk