Návrat Priateľov je tentokrát na spadnutie! Je známy ďalší dátum nakrúcania

, 27.07.2020 07:00
priatelia, friends, seriál priatelia,
Návrat Priateľov sa možno udeje v auguste. Autor:

Neubehne mesiac, ale aspoň týždeň, aby sa neobjavili ďalšie "zaručené" správy o seriálovej udalosti tohto roka - návratu Priateľov. Teraz je to tu opäť! A vyzerá to tak, že konečne sa diváci dočkajú toho, načo čakali dlhých 16 rokov.

Na možný dátum dlhoočakávaného stretnutie všetkých šiestich hercov zo seriálu upozornil sám David Schwimmer (Ross) v talk-šou Jimmyho Kimmela. Priatelia sa mali bombasticky vrátiť v jednej špeciálnej epizóde v máji tohto roka. Malo sa tak stať pri príležitosti štartu novej streamovacej televízie HBO Max. Lenže prišla koronakríza, ktorá USA zasiahla veľmi tvrdo a nakrúcanie sa muselo odložiť.

S pribúdajúcimi týždňami, keď sa situácia len zhoršovala, tvorcovia museli prehodnotiť svoje plány. Pôvodne si všetci mysleli, že za pár týždňov bude po všetkom a májový dátum stihnú splniť, hoci aj na poslednú chvíľu. Opak bol pravdou.

Medzičasom ubehlo niekoľko mesiacov, počas ktorých sa objavili rôzne špekulácie a úvahy, kedy by bolo možné vrátiť sa pľac. Popritom sa potvrdili detailnejšie informácie o podobe celej špeciálnej epizódy, za ktorú hviezdy skasírujú medzi 3 a 4 miliónmi dolárov. Tieto novinky však nespôsobili veľkú radosť a len potvrdili zvláštny formát, ktorý nebude mať nič spoločné s pôvodným seriálom.

Čo potvrdila aj Jennifer Aniston. Tá nedávno hovorila o tom, že pôjde o akýsi špeciál bez scenáru a nepôjde o hranú epizódu a herci nebudú hrať svoje postavy.

Ubehlo opäť niekoľko týždňov a Priatelia sú opäť na pretrase. Zas a znova sa špekuluje o možnom dátume nakrúcanie. David Schwimmer u Jimmyho Kimmela potvrdil, že kamery by sa mali rozbehnúť v auguste. „Úprimne povedané musíme počkať týždeň, možno dva a uvidíme, ako sa bude vyvíjať situácia. Potom sa rozhodne, či je všetko bezpečné. Ak nie, budeme musieť opäť čakať,“ povedal herec na margo možného nakrúcania.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#priatelia #oseriáloch #koronavírus #koronakríza #HBO Max
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku