0

Sú známe prvé detaily! Nakrúcajú sa "noví" Priatelia v úplnej tajnosti?

, 26.05.2020 07:00
priatelia, seriál priatelia,
Zostáva len dúfať, že noví Priatelia sa objavia skôr ako neskôr. Autor:

Nezastaví ich ani zúriaca pandémia v USA? Kým v Európe sa tešíme z ústupu, v zámorí nákaza stále zúri. To však neznamená, že televízie spia. Aj napriek stále nepriaznivej situácii chystajú reštart, ktorý naplno vypukne až na jeseň.

Koronavírus tvrdo zasiahol aj produkciu amerických seriálov, ktoré sa vysielajú po celom svete a drvivá väčšina aktuálnych sezón musela byť skrátená a diváci tento rok majú jednoducho smolu. Tvorcovia nemohli zrealizovať svoje plány, keďže kamery sa zastavili v marci, teda v čase, keď na dokončenie najnovších sérii zostával čosi vyše mesiaca. Preto sú skrátené o jednu až dve epizódy, rovno tie najdôležitejšie časti. Producenti však nevešajú hlavu a sľubujú, že resty dobehnú na jeseň.

Stopku dostali aj nové projekty. Jedným z nich je aj revival Priateľov, ktorý mal byť seriálovou udalosťou tohto roka a mal odštartovať činnosť jednej z najväčších streamovacích platforiem – HBO Max. Nestane sa tak.

Avšak je veľká nádej, že Priateľov uvidia milióny fanúšikov po celom svete len s malým oneskorením. Čo to naznačil herec Matt LeBlanc (Joey) v talk-šou speváčky Kelly Clarkson, keď na otázku o nakrúcaní a podobe revivalu to povedal veľmi jasne. „Naša šestka sa stretne a budeme sa rozprávať o starých dobrých časoch, celá "kapela“ je späť, avšak bez nástrojov," zhodnotil som metaforicky.

Len pred pár týždňami šestica hercov v zložení David Schwimmer, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, a Matthew Perry spôsobili na Instagrame ošiaľ, keď zverejnili charitatívnu výzvu. „Bežní“ diváci si budú môcť kúpiť vstupenku na živé nakrúcanie a vyzbieraná suma pôjde na dobročinné účely, všetkým je jasné, že suma na vstupenky sa vyšplhá do astronomických vý­šin.

Táto výzva len potvrdila zvesti, že štúdio Warner Bros. pripravuje nakrúcanie aj napriek zlej zdravotnej situácii v USA. Všetkému budú predchádzať prísne bezpečnostné opatrenia. Na slová Matta LeBlanca nadviazala aj herečka Courteney Cox, ktorá vyhlásila, že nástup na pľac očakáva v najbližších týždňoch.

Pôvodne sa mal revival nakrúcať koncom marca, aby bol pripravený ku koncu mája do vysielania. Plány zmarila pandémia a odvtedy sa plány do normálu len odsúvajú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #priatelia #oseriáloch #koronavírus #koronakríza #HBO Max