Penny z Teórie veľkého tresku má nový job. Je plný nadávok, násilia a drog

, 16.08.2019 07:00
kaley cuoco, teória veľkého tresku,
Herečka Kaley Cuoco v prvej úlohe po Teórii veľkého tresku poriadne prekvapila. Autor:

Pred časom svetom seriálov preletela informácia, že hviezda Teória veľkého tresku - Kaley Cuoco - získala multimiliónovú zmluvu. Teraz sa začína ukazovať výsledok tejto exkluzívnej a lukratívnej dohody so štúdiom Warner Brothers.

Štúdio si poistilo prítomnosť Kaley Cuoco vo svojich pripravovaných projektoch aj na ďalšie roky a jedna z najlepšie platených seriálových herečiek bude jednou z hlavných tvárí novej streamovacej televízie HBO Max. Hovorí sa, že práve štedrá odmena za prehodnotenie jej rozhodnutia dať si pauzu od herectva, bola hybnou silou vrátiť sa pred kamery.

Práve účasť na nových projektoch nepriamo dáva najavo, že téma návratu Teórie veľkého tresku v akejkoľvek podobe sa neuskutoční. Okrem toho, že bude hlavnou tvárou novej hranej drámy, bude jej spoločnosť produkovať nové seriály. Avšak ako prvá lastovička prichádza animovaný seriál o komiksových hrdinoch. Cuoco prepožičala svoj hlas kriminálničke Harley Quinn. Fanúšikovia komiksov dobre poznajú nielen túto postavu, ale aj ostatné zločinecké živly, ktoré sa v novom seriáli objavia.

Tvorcovia si pripravili animovaný seriál pre dospelých, čo samozrejme obsahuje poriadne tvrdý slovník, plno násilia, drog, sexuálnych narážok. Herečka, podľa svojich slov, si túto úlohu poriadne užíva, keďže po dvanástich rokoch v úlohe Penny, môže do svojej postavy dať všetko len to najhoršie a najmä sa uvoľniť z okovov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Kaley Cuoco #Teória veľkého tresku #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku