Prekvapenie! Mladý Sheldon ukázal detské verzie postáv z Teórie veľkého tresku

, 27.05.2019 07:00
young sheldon, malý sheldon,
V detstve bol malý Sheldon bez svojich priateľov. Netušil, že o pár rokov sa jeho cesty pretnú s novou rodinou. Autor:

V polovici mája sa s divákmi nelúčila len Teória veľkého tresku, ale aj jej prvý spin-off o mladom Sheldonovi uzavrel svoju druhú sériu. Pochopiteľne primárna pozornosť na seba strhla Teória, ktorá po dvanástich rokoch končila. Nenechal sa zahanbiť ani malý Sheldon, tvorcovia priniesli milé prekvapenie!

Pointa konca Teórie veľkého tresku spočívala v udelení Nobelovej ceny za fyziku Sheldonovi a Amy za ich teóriu o superasymetrii. Všetci sa chystali do Švédska na slávnostné udelenie medaile.

Ako sa skončila Teória veľkého tresku? Čítajte v článku: Teória veľkého tresku nakopala Hru o tróny do…Takto sa robí koniec seriálu!

Popritom stihol Raj zmeniť Amy imidž, Howard s Bernadette predviedli prvýkrát svoje deti na obrazovkách a Leonard s Penny čakajú prvé bábätko. Rozlúčka s najdlhšie vysielanými sitkomom sveta bol plný emócií, smiechu a aj úprimných sĺz. Bolo to dokonalé finále, ktoré sa málokedy podarí zrealizovať.

Pozadu nezostal ani spin-off seriál, ktorý bol nepriamo prepojený so svojim starším súrodencom. Zápletka sa tiež úzko týkala Nobelovej ceny. Ešte ako malý chlapec Sheldon veril, že vyhrá medailu teóriu o neutrinách.

Dokonca spravil párty a pozval spolužiakov zo školy. Nikto neprišiel a malý a nepochopený génius si myslel, že navždy zostane bez priateľov. Vysielanie švédskeho rádia o piatej ráno síce neprilákalo „obyčajných“ spolužiakov, avšak netušiac, že existujú, niektorí jeho budúci priatelia predsalen počúvali.

A tak sa na obraz, aspoň na pár sekúnd, dostali detské verzie Leonarda, Penny, Raja, Howarda, Bernadette a Amy. Krátka scéna predznamenala, že práve Leonard bude so Sheldonom najlepší priatelia, pretože práve on, ako jediný, počúval vyhlásenie víťazov Nobelovej scény. Práve tieto scény ukázali, že síce malý Sheldon bol bez priateľov, v budúcnosti však už nebude nikdy sám.

Ako vyzerali obľúbené postavy z Teórie veľkého...
Ako vyzerali obľúbené postavy z Teórie veľkého tresku, keď boli ešte deti? Pozrite si fotky v priloženej galérii. Autor: CBS
Pohľad
		na mladého Raja Koothrappaliho.
Pohľad na
		malú
		Penny.
+3Pohľad na mladého
		Leonarda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Teória veľkého tresku #Young Sheldon #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku