Pripravte sa na neskutočný masaker! Kultový seriál 911 sa vracia a vy budete v šoku

, 18.11.2020 07:00
911,
Pripravte sa na bombastický a tragický začiatok 4. série seriálového hitu 911. Autor:

Slováci milujú seriál 911! Dôkazom je nadpriemerná sledovanosť, ktorú počas leta na Jojke si dokázal vybojovať. Dobrá správa je, že nová séria klope na dvere. No našinci si na ňu budú musieť ešte zopár mesiacov počkať, zrejme až do leta 2021.

Avšak v USA sa akčný seriál prihlási o slovo už v januári. Podobne, ako pri iných amerických seriálov, tak aj štvrtá séria 911 prichádza s niekoľkomesačným meškaním. Televízia FOX rezignovala na čo najskorší štart televíznej sezóny a premiéry odsunula až na začiatok budúceho roka. Avšak produkcie bežia naplno. Neskorším štartom si chcela zabezpečiť vytvorenie „vankúša“, počas jesene vo veľkom nakrúti, čo najviac epizód, ktoré sa odprezentujú o niekoľko týždňov a bude v zásobe dostatočné množstvo, keby sa zase situácia skomplikovala.

Ani koronakríza nezastavila tvorcov, aby poľavili v úsilí priniesť bombastickú akciu, na ktorú si fanúšikovia tohto akčného seriálu zvyknutí. Je už akýmsi zvykom, že nové sezóny otvára nejaká obrovská prírodná katastrofa. Tretia séria, ktorú videli už aj Slováci, bola bombastická. Mesto zasiahla smrtiaca vlna tsunami a aj obľúbení hrdinovia museli bojovať o holé životy.

Takto sa začínala 3. séria 911...

Prekonať túto epizódu je ťažké, no tvorcovia prišli s novou katastrofou, nemenej efektnou. Štvrtú sériu otvorí pretrhnutie obrovskej hrádze a Los Angeles čakajú znova ťažké chvíle. Odnesie si to dokonca aj ikonický nápis Hollywood. Pozrite si prvé zábery zo 4. série 911!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia JOJ #seriál 9-1-1 #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku