Po skvelom začiatku, nádej na dobrý koniec zhasínala! Čo sa stalo s Hrou o tróny?

, 09.08.2020 07:00
hra o tróny, game of thrones, jaime, nikolaj...
Jaime ako člen klanu Lannisterovcov - úhlavných nepriateľov Severu - sa nedočkal príjemného privítania na Zimohrade. Dostal však šancu bojovať na strane živých. Autor:

Druhá epizóda poslednej série Hry o tróny v mnohom prekvapila. Nekonali sa jatky, bola to zároveň druhá najkratšia epizódy.

Epizóda s názvom The Knight of Seven Kingdoms pokračovala v temnejšom tóne. Daenerys si čoraz viac uvedomovala, že Sever jej nikdy patriť nebude. Videla oddanosť miestnych, ktorí vzhliadali k Jonovi, Sansa matke drakov tiež nedarovala. Navyše na prah Zimohradu už pochodovala státisícová armáda mŕtvych.

Druhá
		epizóda bola mimoriadne ťažká
		pre...
Jaime ako
		člen klanu Lannisterovcov -
		úhlavných...
+2Jon sa spočiatku
		Daenerys vyhýbal,
		odhaleniu...

Táto časť priniesla dôležité odhalenie o Nočnom kráľovi. Ukázalo, že má záujem len o Brana ako trojokú vranu. Práve on bol studnicou spomienok, ktorú chcel ľadový nepriateľ vymazať a zároveň si podmaniť všetko živé. A najmä záver epizódy priniesol rozuzlenie medzi Jonom a Dany, keď sa dozvedela pravý pôvod svojho milovaného. Tento fakt medzi nich nezvratne vrazil klin a rozdelil ich. Hoci spolu bojovali bok po boku, koniec ich príbehu začínal naberať tragický koniec.

Pozrite si unikátny dokumentárny film, ktorý vás zavedie do zákulisia tejto epizódy!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Hra o tróny #Game of Thrones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku