Začiatok konca Hry o tróny bol veľkolepý! Toto je unikátny pohľad do zákulisia

, 02.08.2020 07:00
hra o tróny, game of thrones, jon, daenerys,
Posledná séria Hry o tróny odštartovala príjemnou epizódou a veľkým potenciálom do ďalších týždňov. Ako mnohí tvrdia, kvalita išla strhmlav nadol. Autor:

Pred samotným štartom záverečnej šestice epizód bola zvedavosť a najmä očakávania vybičované na maximum. Prvá epizóda však priniesla veľmi striedmy začiatok konca. Nekonali sa krkolomné zvraty, zubatá vo veľkom nekosila. Aj napriek tomu epizóda s názvom Winterfell pôsobila majestátne.

Na prvý pohľad udrel do očí vyšší rozpočet, ktorý stanica filmárom schválila. Zábery pôsobili filmovo a veľkolepo, čo len podporovalo napätie pred ďalšími epizódami. Najsilnejším momentom bolo lietania na drakoch. Jon po prvýkrát okúsil silu ohnivým monštier.

Herec
		Kit Harrington ako Jon Sneh na
		novej...
Zime je tu!
		Posledný boj o Západozem sa
		rozpúta...
+9Posledná séria Hry o
		tróny štartuje v nedeľu
		(u...

Pre mnohých bola prvá časť prekvapením, nenaplnili sa predpovede o tom, že budú padať hlavy od prvej minúty. Tvorcovia zvolili jemnú a postupnú cestu, len málokto očakával, aký smer naberie druhá polovica série.

HBO postupne odtajnilo aj zákulisie celého nakrúcanie. Pohodlne sa usaďte sa pozrite špeciálny dokumentárny film o tom, ako vznikala celá prvá epizóda. Je to unikátny pohľad do filmárskej kuchyne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Hra o tróny #Game of Thrones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku