Smutný pohľad na niekdajšiu hviezdu Dallasu. Toto už nie je Bobby

, 31.05.2019 07:00
patrick duffy, station 19,
Pohľad na herca Patricka Duffyho v seriáli Station 19 negatívne prekvapil. Autor:

Kedysi patril medzi najvychytenejšie tváre seriálov, dnes sa mu ušla už len malá vedľajšia úloha. Reč je o Patrickovi Duffym, niekdajšej hviezde Dallasu, za ktorým šaleli davy.

Dnes 70-ročný herec má svoje najslávnejšie časy dávno za sebou. Po ikonickej úlohe Bobbyho Ewinga ešte zaujal v sitkom Krok za krokom ako otec rozvetvenej rodiny Frank Lambert. Aj keď sa objavil aj v iných televíznych filmoch a malých seriálových úlohách, jeho dve predchádzajúce mu navždy prischli.

Pomerne prekvapujúco pôsobil jeho posledná prezentácia na televíznych obrazovkách. Nebola to už veľká úloha, ale malá epizódna, keď sa len pred pár dňami objavil na obrazovkách televízie ABC v hasičskom seriáli Station 19, ktorý je spin-offom legendárnej Kliniky Grace (Grey's Anatomy). V poslednej epizóde druhej série s názvom Into the Wildfire stvárnil hosťujúcu postavu milujúceho manžela, ktorý sa snažil zachrániť život svojej manželky a svoj dom pred obrovským lesným požiarom.

Jeho hrdinské činy však nedopadli dobre. Nezastaviteľný požiar pohltil všetko, čo mu stálo v ceste a on sám prišiel o ruku. Našťastie tím seriálových hasičov sa z ohnivého pekla dostal a zachránil aj manželov. Duffy neupútal svojim hereckým umením, ale zovňajškom. Spustnutý, s dlhými šedivými vlasmi, fúzikmi nepripomínal ani zďaleka svižného dôchodcu a už vôbec nie jeho najslávnejšie časy v Dallase.

Seriál Station 19 sa čoskoro dostane aj na slovenské obrazovky. Od 28. júna ho uvedie televízia Wau.

Niekdajšia hviezda Dallasu - Patrick Duffy - sa...
Niekdajšia hviezda Dallasu - Patrick Duffy - sa objavil v malej úlohe v seriáli Station 19. Autor: ABC

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Dallas #Station 19 #Patrick Duffy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku