Tvorcovia Hry o tróny priznali najkrutejšiu smrť, ktorú nikto nikdy nevidel

, 11.04.2019 07:00
hra o tróny, game of thrones, ser pounce,
Tvorcov seriálu nachytali skalní fanúšikovia. Všimli si, že nezrovnalosť s kocúrom. Tí museli prísť s originálnym a vtipným vysvetlením. Autor:

Čo sa najviac spája so seriálom Hra o tróny? Dejové zvraty a najmä vždy šokujúce a naturálne vyobrazené úmrtia postáv. Za sedem sezón prišlo o život približne tisícka postáv. O jednej sa dlho mlčalo a patrí medzi tie najhoršie.

Už o štyri dni príde na obrazovky prvá epizóda záverečnej série a nikto nepochybuje o tom, že v najbližších týždňoch padnú viaceré obľúbené postavy. Tvorcovia Daniel Weiss a David Benioff nedávno potvrdili krutý osud ďalšej „postavy“, ktorá sa objavila len na pár sekúnd počas štvrtej série.

Tentokrát však ide o vtipnejšiu historku, keďže skalným fanúšikom neujde ani ten najmenší detail a všimli si, že z deja sa vytratil kocúr Ser Pounce, ktorý patril Tommenovi Baratheonovi.

Duo tvorcov na margo množiacich sa otázok vyslali jasnú odpoveď. Kocúr je po smrti! A jeho odchod bol poriadne krutý. „Cersei nenávidela meno Ser Pounce tak veľmi, že nemohla dovoliť, aby kocúr ďalej žil. Smrť zvieraťa bola natoľko krutá, že sme ju nemohli ukázať“, dodávajú s humorom tvorcovia, ktorých prekvapilo, ako do detailov majú jednotlivci napozeraný seriál.

Podľa nich kocúr si o smrť koledoval, keďže sa svojho času „promenádoval“ pri dverách Červenej bašty a Cersei ho zbadala a prišla s ďalším diabolským plánom. Ser Pounce jej totiž pripomínal samovraždu Tommena a rozhodla sa konať. Plus sa pripojila nenávisť k jeho menu.

Práve na tejto vtipnej príhode sa ukazuje, že fanúšikovia dokážu prekvapiť aj tvorcov, ktorí majú inak všetko premyslené do bodky. Na kocúra všetci kompetentní zabudli. Až doteraz.

Gwendoline Christie
		ako Brienne z Tarthu v
		8....
Nikolaj Costar-Waldau
		ako Jaime Lannister v
		8....
+10Peter Dinklage ako
		Tyrion Lannister v 8.
		sérii...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hra o tróny #Game of Thrones #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku