Absolútna bomba! Koniec Hry o tróny sa odhaľuje ako nikdy predtým

, 07.02.2019 07:00
hra o tróny, game of thrones, 8 séria, posledná...
Kit Harrington ako Jon Sneh a Emilia Clarke ako Daenerys Targaryen v 8. sérii Hry o tróny. Autor:

Už len čosi vyše dvoch mesiacoch delí svet od začiatku vysielania poslednej série Hry o tróny. Doteraz skúpe HBO, ktoré z ôsmej série zverejňovalo len malé omrvinky, teraz šokujúco ukázalo nálož fotiek, na ktorých sú zachytené takmer všetky hlavné postavy.

Posledná šestica epizód sa predstaví od nedele 14. apríla a televízia sľubuje neopakovateľný zážitok. Záverečné časti sú poňaté skôr ako samostatné a najmä veľkolepé filmy. HBO doprialo tvorcom rekordný rozpočet a rovnako aj voľnú ruku pri produkcii, preto sa nakrúcalo až desať mesiacov a producenti sľubujú scény, ktoré sa doteraz na televíznej obrazovke neobjavili.

Hra o tróny sa musí rozlúčiť veľkolepo, diváci na ôsmu sériu čakali takmer dva roky a museli strpieť fakt, že až donedávna HBO oficiálne nevypustilo žiadne informácie. Až v posledných týždňoch sa objavilo niekoľko teaserov, ktoré však v podstate nič neprezradili z deja. S výnimkou a potvrdením úvodných scén ôsmej série, keď Jon a Daenerys prídu na Zimohrad, kde Sansa nebude vítať matku drakov s otvorenou náručou.

V stredu večer televízia prelomila zdržanlivý odstup a po mesiacoch „suchôt“ zverejnila doslova nálož až štrnástich oficiálnych promo fotiek postáv z poslednej série, ktoré sú pre fanúšikov seriálu priam pastvou pre oči. Viac v priloženej galérii!

Gwendoline Christie
		ako Brienne z Tarthu v
		8....
Nikolaj Costar-Waldau
		ako Jaime Lannister v
		8....
+10Peter Dinklage ako
		Tyrion Lannister v 8.
		sérii...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hra o tróny #Game of Thrones #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku