Pri tomto seriáli nezostane oko suché. Bude to kópia This is Us?

, 27.07.2018 07:00
a milion little things, milon little things,
Dojemná novinka ukáže, že aj tie najväčšie priateľstvá majú svoje tajomstvá. Autor:

Aj iné televízie chcú mať na obrazovkách klasický dramatický žáner, ktorý sa výhradne zameria na vzťahy. Po úspechu This is Us prichádzajú napodobeniny.

Televízii NBC pred dvoma rokmi vyšiel ťah priniesť k divákom starú dobrú drámu, kde nie sú dôležité špeciálne efekty, ani nič nadprirodzené. Po rokoch sa vyplnila diera na trhu so žánrom, ktorý je výlučne o vzťahoch a ukazuje rôzne životné situácie, ktoré sú úplne obyčajné a zažíva ich každý. Úspech sa dostavil a z This is Us je už dva roky neprekonateľný hit. V septembri odštartuje už tretia série.

Tohto úspechu si, prirodzene, všimla aj konkurencia, ktorá v tomto prípade poriadne zaspala. Televízia ABC chce nadviazať na úspech klasickej rodinnej drámy a koncom septembra ponúkne svoju vlastnú verziu tohto žánru. Že sa to (ne)nápadne podobá na konkurečný seriál? To nikomu nevadí, trend je jasný. Diváci si žiadajú tento typ seriálov.

Novinka A Million Little Things sa podobá atmosférou, ale aj pointou. Síce hlavní hrdinovia nebudú tvoriť jednu pokrvnú rodinu, ako v This is Us, v istom zmysle budú rodinou. Pôjde o príbeh skupinky blízkych priateľov, ktorých paralyzuje samovražda jedného z nich. Razom všetci o sebe zisťujú, že každý pred sebou skrýval rôzne tajomstvá a začnú objavovať pravú pointu priateľstva, ktorá sa objaví až po tragickej udalosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #A Million Little Things
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk